EAN:
Gyártó:
Teka
Ha szeretnéd felújítani a konyhádat, vásárold meg a Indukciós Főzőlap Teka IZF64600MSP 60 cm Fekete (4 Főzőfelületek) terméket és más termékeket Teka! A legjobb minőség a legjobb áron csak egy karnyújtásnyira!
Teka IZF 64600 BK MSP. Termék színe: Fekete, Készülék elhelyezése: Pultonálló, Főzőlap szélessége: 60 cm. Készülékház anyaga: Üveg. Vezérlés típusa: Érintős, Vezérlőelemek elhelyezkedése: Front / Top front, Időzítő típusa: Digitális. Kapcsolt terhelés (elektromos): 8800 W, AC bemeneti feszültség: 220 - 240 V, AC bemeneti frekvencia: 50/60 Hz. Szélesség: 600 mm, Mélység: 510 mm, Magasság: 49 mm
Termék színe: FeketeKészülék elhelyezése: PultonállóFőzőlap szélessége: 60 cmFőzőlap típusa: Zónás indukciós főzőlapFelülső felület típusa: ÜvegFőzőzónák száma: 4 zónaElektromos főzőzónák száma: 4 zónaKisméretű főzőzóna: 2200 WKisméretű főzőzóna mérete (sz x mé): 235 x 189 mmNormál méretű főzőzóna: 2200 WNormál méretű főzőzóna mérete (sz x mé): 235 x 189 mmNagyméretű főzőzóna: 2200 WNagyméretű főzőzóna mérete (sz x mé): 235 x 189 mmExtra nagy méretű, gyorsan melegedő főzőzóna: 2200 WKerettípus: Keret nélküliTeljesítményfokozatok száma: 9Melegentartó funkció: IgenKészülékház anyaga: ÜvegVezérlés típusa: ÉrintősVezérlőelemek elhelyezkedése: Front / Top frontBeépített kijelző: NincsIdőzítő: IgenIdőzítő típusa: DigitálisIdőzítés tartama: 99 percMaradványhő-jelző: IgenLED-kijelzők: IgenKönnyen tisztítható: IgenAutomatikus kikapcsolás: IgenKapcsolt terhelés (elektromos): 8800 WAC bemeneti feszültség: 220 - 240 VAC bemeneti frekvencia: 50/60 HzSzélesség: 600 mmMélység: 510 mmMagasság: 49 mmTömeg: 10, 7 kgVezetékhossz: 1, 1 M