LPULS12G Sárga villogó
Sárga villogó, 12VDC, Xenon villanócsöves, éles fény, nappal is jól látható villogás.
- Villanócsöves villogó.
- Borostyán sárga burkolat.
- Fekete, műanyag konzol.
- Vízszintes és függőleges felületre is szerelhető.
- Tápfeszültség: 12VDC.
- Áramfelvétel: 300mA.
- Méretei: 90 mm x 75 mm.